Hakkımızda

Hakkımızda

Uluslararası ve sektör lideri firmalardaki 25 yılı geçen üretim, laboratuvar, satış ve pazarlama, üst düzey yöneticilik tecrübelerinden sonra, 2018 Mart ayında, bu tecrübeleri Kosova ve çevre ülkelere taşımak İçin Ferizaj’da fabrikamızı kurduk. İlk planda beton ve çimento katkı kimyasallarına yöneldik. Ve çok kısa bir sürede gerek ürün, gerek hizmet, gerekse rekabet gücü yüksek fiyatlarımızla, Kosova Pazarını domine etmeyi başardık. Ardından ihracatlarımız başladı. Bu başarı bizlere, bir başka tecrübemiz olan ‘Temizlik Kimyasalları’ üretimine karar verme cesaretini verdi. Ve kısa sürede ilgili yatırımları yaptık. 20’yi aşan temizlik kimyasalları ürün portföyü ile pazara iddialı bir giriş yaptık.

Yakın zamanda satışına başlayacağımız ‘Yapı Kimyasalları’ ürün grubu ile inşaat sektöründeki pozisyonumuzu güçlendirme azmindeyiz.

Bianca ve POLİSAN Boyaları’nın bölge distribütörlüklerini de 2019 yılı içinde aldık. Ve satışlarına da başladık.

Diesel araçların kullandığı, zehirli motor gazlarını doğa ile dost hale getiren ADBLUE ürünün de ise POLİSAN Kimya Balkan Ülkeleri Distribütörlüğünü yapmaktayız.

Sözün özü, müşterilerimiz için Akıllı Çözümler (Smart Solutions) ve Çözüm Ortağı (Solution Partner) felsefesi ile Kosova ve tüm Balkanlar’da her geçen gün artan ürün ve hizmet kalitesi ile gelişimimizi sürdürme kararlılığındayız.

Sevgi ile kalın.